Polityka prywatności

1. Postanowienia Ogólne

Serwis euromed.radom.pl jest prowadzony przez Sikora-Szczęśniak Dobrosława Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EUROMED", ul. Sebastiana Klonowica 8/1, 26-600 Radom, NIP: 8111256497 (zwany dalej Administrator), który jest administratorem danych osobowych Użytkowników w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (dalej również RODO). W celu kontaktu z administratorem wyślij maila na adres kontakt@euromed.radom.pl

2. Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

2.1 Formularz kontaktowy:

1. Do przygotowania oferty zbieramy takie dane jak: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przesłania oferty.
3. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną e-mail celem nawiązania współpracy.
4. Klikając przycisk "WYŚLIJ" wyrażasz zgodę na przekazanie nam dobrowolnie swoich danych osobowych zgodnie z udzielonymi zgodami w formularzu kontaktowym.
5. Podane dane nie zostaną udostępnione jakimkolwiek innym podmiotom ani nie zostaną przekazane do państw trzecich.
6. Podane dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania przez Pana/Panią zapytania.

2.2 Osadzone treści z innych witryn:

1. Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.
2. Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.
3. Administrator nie odpowiada za zasady prywatności stron www, na które będzie wchodził Użytkownik poprzez linki zamieszczone na stronach Serwisu.

3. Z kim dzielimy się danymi

Dane przesłane w formularzu kontaktowym nie zostaną udostępnione jakimkolwiek innym podmiotom ani nie zostaną przekazane do państw trzecich.

4. Jak długo przechowujemy Twoje dane

Jeżeli wysyłasz do nas zapytanie o przesłanie oferty, to Twoje dane zostaną usunięte po 12 miesiącach od dnia wysłania odpowiedzi na Twoje zapytanie. Jeżeli zdecydujesz się na podpisanie umowy, to  okres przechowywania Twoich danych będzie regulować podpisana umowa.

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

5. Jakie masz prawa do swoich danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

6. Wyłączenie odpowiedzialności

1. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w Serwisie.
2. Wszelkie ogłoszenia, reklamy czy inne podobne treści zamieszczone w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń wobec Sikora-Szczęśniak Dobrosława Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EUROMED", ul. Sebastiana Klonowica 8/1, 26-600 Radom, NIP: 8111256497